• EDUPAGE
        • Vážení rodičia,
          od 1.9.2020 ZUŠ v Stupave prešla na ON-LINE školskú agendu EDUPAGE.
          Prihlasovacie údaje boli zaslané každému rodičovi na e-mailovú adresu, ktorú zadal pri prijímacom konaní.

V prípade, že ste prihlasovacie údaje nedostali, kontaktujte prosím správcu EDUPAGE
          na e-mailovej adrese: koncekoffice@gmail.com .

S pozdravom,
          kolektív pedagógov ZUŠ v Stupave
        • Podmienky vstupu do školy
        • Oznam zákonným zástupcom, sprevádzajúcim osobám a žiakom

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19 (zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby, nesmie vstúpiť do priestorov školy.
          Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade, že zdravotný stav nevyžaduje komunikáciu s lekárom, pri opätovnom nástupe žiaka do školy sa žiak preukáže prehlásením o bezinfekčnosti zaslaným elektronicky v systéme Edupage.
    • Partneri

• {#1508} 1